Педагогтың бос лауазымына орналасуға Конкурс

По результатам рассмотрения документов кандидата на вакантную должность учителя английского языка (15 часов), согласно решения конкурсной комиссии на занятие вакантной должности педагога КГУ "Камыстинская общеобразовательная школа №1 отдела образования Камыстинского района" Управления образования акимата Костанайской области от 27.08.2024 года Панчурина Виктория Ивановна рекомендована к назначению на вакантную должность учителя английского языка (15  часов).

По результатам рассмотрения документов кандидата на вакантную должность учителя информатики (22 часа), согласно решения конкурсной комиссии на занятие вакантной должности педагога КГУ "Камыстинская общеобразовательная школа №1 отдела образования Камыстинского района" Управления образования акимата Костанайской области от 27.08.2024 года Доскалиев Ануар Алиханович рекомендована к назначению на вакантную должность учителя информатики (22 часа).

Ағылшын тілі мұғалімі бос лауазымына кандидаттың құжаттарын қарау нәтижелері бойынша (21 сағат), Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қамысты ауданының білім беру бөлімінің №1 Қамысты жалпы білім беретін мектебі" КММ педагог бос лауазымына орналасуға конкурс комиссиясының шешіміне сәйкес Оруджова Ольга Евгеньевна ағылшын тілі мұғалімі бос лауазымына тағайындауға (21 сағат) ұсынылды.

Ағылшын тілі мұғалімі бос лауазымына кандидаттың құжаттарын қарау нәтижелері бойынша (18 сағат), Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қамысты ауданының білім беру бөлімінің №1 Қамысты жалпы білім беретін мектебі" КММ педагог бос лауазымына орналасуға конкурс комиссиясының шешіміне сәйкес Мещерина Анастасия Александровна ағылшын тілі мұғалімі бос лауазымына тағайындауға (18 сағат) ұсынылды.

Ағылшын тілі мұғалімі бос лауазымына кандидаттың құжаттарын қарау нәтижелері бойынша (18 сағат), Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қамысты ауданының білім беру бөлімінің №1 Қамысты жалпы білім беретін мектебі" КММ педагог бос лауазымына орналасуға конкурс комиссиясының шешіміне сәйкес Исмаилова Альфия Аскаровна ағылшын тілі мұғалімі бос лауазымына тағайындауға (18 сағат) ұсынылды.