"Алдар Косе және сиқырлы сөмке"

Мектеп театрының бірінші және айқын плюс-балалардың шығармашылық салада даму мүмкіндігі. Қойылымдарға қатысу арқылы олар өздерін көрсете алады және жасырын таланттарын аша алады. Балалар рөлдерді жаттау арқылы есте сақтауды жаттықтырады, сонымен қатар кейіпкерлеріне костюм жасау процесінде шығармашылық дағдыларды дамытады. Мұндай жұмыс балалардың талғамының қалыптасуына әсер етеді.
Бүгін біздің мектептің акт залында "Непоседа" Мектеп театрының балаларының күшімен "Алдар Көсе және сиқырлы сөмке"атты қазақ халық ертегісі көрсетілді

Камыстинская общеобразовательная школа # 1 | Первый и очевидный плюс школьного театра - это возможность детей развиваться в творческой сфере. Принимая участие в постановках, они могут… | Instagram