"7 мамыр-Отан қорғаушылар күні"

6 мамыр Отан қорғаушылар күні қарсаңында №1 Қамысты жалпы білім беретін мектебінің 1 "Б" сыныбында "7 мамыр — Отан қорғаушылар күні"тақырыбында іс-шара өтті. Аталған іс-шараның мақсаты-балалардың Қазақстан армиясының қалыптасуы, оның қалыптасуы мен дамуы туралы білімдерін бекіту; Отан қорғаушыларға құрмет көрсетуге тәрбиелеу. Сынып жетекшісі Ю. Г. Гарипова мерекенің қалыптасу тарихын айтып берді. Балалар Қазақстан армиясы туралы көптеген қызықты фактілерді білді, викторина сұрақтарына жауап берді, конкурстарға белсенді қатысып, өздерінің үздік шығармашылық және спорттық қабілеттерін көрсетті. Іс-шара соңында олар әкелері, аталары, ағалары үшін қолөнер бұйымдарын жасады.

Камыстинская общеобразовательная школа # 1 | 6 мая в преддверии Дня защитника Отечества в 1 «Б» классе Камыстинской общеобразовательной школы №1 прошло мероприятие на тему: «7 мая —… | Instagram