"Халықтар асханасы" челленджі

Қазақстан халқының бірлігі күнін мерекелеу құрметіне - № 1 Қамысты жалпы білім беретін мектебінің мектепалды даярлық сыныптарының тәрбиеленушілері ата-аналарымен бірлесіп "халықтар асханасы"челленджіне қатысты. Балалар білім багажын әр түрлі халықтардың тағамдарымен толықтырды, ұсынылған тағамдардың негізгі ингредиенттері туралы білді және, әрине, бір-бірін емдеді. Достық үшін шек болмасын, армандар үшін шек болмасын. Өз еліміздің, халқымыздың, бүкіл әлемнің дамуына, өркендеуіне күн сайын өз үлесімізді қосуды тілейміз!

Камыстинская общеобразовательная школа # 1 | В честь празднования Дня Единства народа Казахстана - воспитанники классов предшкольной подготовки Камыстинской общеобразовательной школы… | Instagram