Түлектердің ағаш отырғызу челленджі

Мектеп түлектері дәстүрді жалғастырды-Түлектер аллеясына ағаш отырғызды.
Жоғары сынып оқушыларының атынан ағаш отырғызу "Қамысты ауданының білім бөлімінің №1 Қамысты жалпы білім беретін мектебі"КММ жақсы дәстүрге айналды. Бүгін 11-сынып оқушылары "Таза Қазақстан" акциясы аясында "түлектер ағаш отырғызу" республикалық челленджіне қатысты. "Түлектер аллеясы" акциясы-бұл қоғамдық пайдалы жұмыс, оқушылардың өз мектебін көгалдандыруға және абаттандыруға қосқан үлесі ғана емес, сонымен қатар біздің мектепте оқып, тәрбиеленгендерді еске алу. Биыл мектепті 27 түлек бітіріп жатыр. "Ағаш отырғыз" акциясына қатысу - біздің оқушыларымыздың туған өлкенің табиғатын сақтау бойынша жасаған тағы бір игі дело.

Камыстинская общеобразовательная школа # 1 | Выпускники школы продолжили традицию – посадили деревья в Аллее выпускников. Посадка деревьев от лица старшеклассников стала доброй… | Instagram