Қазақстан халықтарының достық фестивалі

Қазақстан халқының бірлігі күнін мерекелеу қарсаңында №1 Қамысты жалпы білім беретін мектебінде Қазақстан халықтарының достығы фестивалі өтті. Фестиваль қатысушылары 1-6 сынып оқушылары өз ұлтын - қазақтар, орыстар, немістер, армяндар, белорустар, башқұрттарды таныстырды. Фестиваль түрлі-түсті және қызықты өтті. Барлық қатысушылар ұлттық киімде болды, өмір, дәстүр, өз халқы туралы өте қызықты әңгімеледі. Көркемөнерпаздар нөмірлерінде әндер, өлеңдер, билер орындалды. Мектеп директоры Н.И. Оруджов барлығын мерекемен құттықтап, басқа халықтардың мәдениеті мен тұрмысын құрметтеуге тәрбиелейтін осындай мерекелерді өткізу қажеттігін атап өтті.

Камыстинская общеобразовательная школа # 1 | В преддверии празднования Дня единства народа Казахстана в Камыстинской общеобразовательной школе №1 прошел Фестиваль дружбы народов… | Instagram