Ұлттық мәдениеттер фестивалі

Халықтар достығы жай сөз емес,
Халықтар достығы мәңгілікке тірі.
Халықтар достығы-бақытты балалар,
Нивадағы құлақ және гүлдену кезіндегі күш.
Оқушылардың басқа ұлт өкілдерінің өміріне, олардың мәдениетіне, әдет-ғұрпына, ұлттық өнеріне деген қызығушылығын қалыптастыру мақсатында №1 Қамысты жалпы білім беретін мектебінде Қазақстан халқының бірлігі күнін мерекелеу қарсаңында Ұлттық мәдениеттер фестивалі өтті.
Фестивальде 7-11 сынып оқушылары Қазақстан аумағында тұратын 5 ұлтты – орыс, украин, өзбек, Беларусь, грузин халықтарын таныстырды. Балалар халық, дәстүр, мәдениет туралы айтып, костюмдер, ұлттық тағамдар дайындады, би көрсетті, өлеңдер мен әндер орындады. Фестивальде достық атмосфера мен эмоционалды өрлеу болды.

Камыстинская общеобразовательная школа # 1 | Дружба народов — не просто слова, Дружба народов навеки жива. Дружба народов — счастливые дети, Колос на ниве и сила в расцвете. С целью… | Instagram