КВН мектеп лигасының финалы

Үшінші жыл қатарынан №1 Қамысты жалпы білім беретін мектебінде 5-9 сынып оқушыларын біріктіретін КВН жобасы өтуде. Бұл жарқын іс-шара әзіл мен шығармашылық мерекесі болып табылады, онда балалардың талантты қойылымдары көңілді және достықтың ерекше атмосферасын жасайды.
20 мамырда көптен күткен КВН мектеп лигасының финалы өтті, онда төрт команда бақ сынасты. Ойындардың қорытындысы бойынша грамоталар мен ақшалай сыйлықтарға лайықты ие болған жеңімпаздар анықталды:
1 орын-"Жұлдызды соғыстар" 9-сынып командасы (сыйлық 25.000 теңге)
2 орын-"Микс" 7-сынып командасы (сыйлықақы 20.000 теңге)
3 орын - "Жас Ұлан құрамасы" командасы (сыйлық 10.000 теңге)
4 орын-"Мафия" 6-сынып командасы (5.000 теңге).
№ 1 Қамысты жалпы білім беретін мектебі іс - шараның демеушілері: Болат Мұқатұлы Амановқа, Азат Лорисұлы Адамянға, Макарян Макаров Суренұлына, сондай-ақ аудандық шығармашылық үйінің директоры Динара Төлендіқызы Қабантаеваға қатысушыларға берілген сыйлықтары үшін алғысын білдіреді.

Камыстинская общеобразовательная школа # 1 | Третий год подряд в Камыстинской общеобразовательной школе №1 проходит проект КВН, объединяющий учеников с 5 по 9 классы. Это яркое… | Instagram