Дөңгелек үстел

2024 жылдың 18 сәуірінде Жұмыс жоспарына сәйкес "Қамысты ауданының білім бөлімінің № 1 Қамысты жалпы білім беретін мектебі" КММ 10 сынып оқушысы Омарова Аружан мектеп Парламенті депутаттарының, мектептің экология және еңбек фракциясы белсенділерінің қатысуымен "Қостанай облысының жер амбассадорлары "жобасын іске асыру туралы" тақырыбында дөңгелек үстел өткізді.
Іс-шара барысында аға тәлімгер А.М. Ермекпаев креативті жастардың Бүкілқазақстандық экологиялық қозғалысы туралы айтып берді, ал Аружан мен Ангелина(экология және еңбек фракциясының депутаты) ҚР жерінің және тікелей біздің облыстың елшілері қандай қызметпен айналысатындығымен бөлісті.
Дөңгелек үстелге қатысушылар жұмыс жоспарымен танысып, "Таза аула", "10 игі іс" экологиялық акцияларын және "Таза Қазақстан"республикалық акциясын өткізуді қолдады.

Камыстинская общеобразовательная школа # 1 | 18 апреля 2024 года согласно плану работы Омарова Аружан, ученица 10 класса КГУ «Камыстинская общеобразовательная школа № 1 отдела… | Instagram