Оқу жылының қорытындысы бойынша байқаулардың, олимпиадалардың, жарыстардың және белсенділердің жүлдегерлерін құрметтеуге арналған іс-шара

22 мамырда №1 Қамысты жалпы білім беретін мектебінде оқу жылының қорытындысы бойынша байқаулардың, олимпиадалардың, жарыстардың және белсенділердің жүлдегерлерін құрметтеуге арналған іс-шара өтті.
Оқушыларды марапаттау концерттік бағдарламамен сүйемелденді, оған әндер, билер және КВН қойылымдары кірді.
Жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық күндізгі олимпиадалардың облыстық кезеңдерінде және "Зерде" зерттеу жобалары конкурсында жүлделі орындарға ие болған мектеп оқушылары 5.000 теңге көлемінде ақшалай сыйлықтармен марапатталды.
№ 1 Қамысты жалпы білім беретін мектебі іс-шараның демеушілері Болат Мұқатұлы Амановқа, Азат Лорисұлы Адамянға, Макарян Макаров Суренұлына алғысын білдіреді.

Камыстинская общеобразовательная школа # 1 | 22 мая в Камыстинской общеобразовательной школе №1 прошло мероприятие, посвященное чествованию призеров конкурсов, олимпиад, соревнований и… | Instagram