Полуфинал школьной лиги КВН

25 сәуірде аудандық мәдениет үйінің ғимаратында біздің мектептің КВН мектеп лигасының жартылай финалы өтті, оған 5 команда қатысты: "Жұлдызды соғыстар", "Мафия", "модельдік агенттік. Оруджова", "Микс" және Жас Ұлан құрамасы.
Ойын барысында командалар екі байқауды көрсетті: сәлемдесу және stam жұлдызбен. Барлық қойылымдар көңілді, жарқын және ерекше әзілдермен ерекшеленді. Көрермендер мен қазылар алқасын ғана емес, қатысушылардың өздерін де қуаттайтын жағымды атмосфера болды. Осының арқасында өте қызықты және бәсекеге қабілетті ойын пайда болды.
Іс-шара соңында есеп комиссиясының нәтижелері жарияланды, оның қорытындысы бойынша финалға 3 команда өтті: Жас Ұлан құрамасы, "Микс" және "Жұлдызды соғыстар".
Қазылар алқасы мүшелерінің бірауыздан шешімімен финалға "Мафия" КВН командасы да жіберілді. Финалистерді құттықтаймыз және оларға сәттілік пен жеңістер тілейміз!

Камыстинская общеобразовательная школа # 1 | 25 апреля в здании районного Дома культуры прошел полуфинал школьной лиги КВН нашей школы, в котором приняли участие 5 команд: «Звездные… | Instagram