Соңғы қоңырауға арналған салтанатты жиын

25 мамырда №1 Қамысты жалпы білім беретін мектебінде Соңғы қоңырауға арналған салтанатты жиын өтті. Бұл түлектер үшін дәстүрлі мереке - әрқашан қуанышты, қызықты және сәл қайғылы. Күннің басты кейіпкерлері 11-сынып түлектері болды. Уақыт тынымсыз өтеді. Жақында қазіргі түлектер бірінші сыныпқа ұялшақ және сенімсіз кірген сияқты. Содан кейін бәрі бірінші рет болды: бірінші мұғалім, бірінші қоңырау, бірінші оқылған сөз, алғашқы қуаныш пен қайғы. Бірақ соңғы қоңырау қазірдің өзінде шырылдап жатыр, ал бұрын дәптерлерде дақтар, үлгерім журналдары, өзгерістерге көптен күткен қоңыраулар қалады.
Мектеп директоры Н.И. Оруджов түлектерге қоштасу сөздерімен және ізгі тілектерімен сөз сөйледі, содан кейін ол оқудағы жетістіктері үшін "Алтын белгі" белгісін алуға үміткерлерге Зивис Ангелинаға, Минних Иннаға және Үздік аттестат алуға үміткерлерге Кенебаева Алтынай, Қуанышбаева Әсел, Ярмакова Ангелина, Дюсова Ирина, темекі Арианаға ақшалай сыйлықтар табыс етті.Түлектерге алғашқы мұғалімдер – Н.И. Дациева, В.В. Корниенко және н.п. Сотникова көптеген жылы сөздер мен тілектер айтты. Мектеп түлектеріне сынып жетекшілері Е. Н.Азбергенов пен С. А. Рынашконың қоштасуы өте әсерлі болды.
Ең әсерлі сәт-он бірінші сынып оқушылары соңғы қоңырауын береді. Сабақтар аяқталды, бірақ түлектердің алдында өте маңызды және жауапты кезең — емтихандар мен ҰБТ тапсыру.
Соңғы қоңырау мерекесі мәңгі жарқын және қуанышты естелік болып қала берсін. Түлектерімізге сәттілік, ашық аспан, жарқын күн, жақсы көңіл-күй тілейміз! Біз мектеп әрқашан олар үшін туған үй болады деп сенеміз!

Камыстинская общеобразовательная школа # 1 | 25 мая в Камыстинской общеобразовательной школе №1 прошла торжественная линейка, посвященная Последнему звонку. Это традиционный праздник… | Instagram