Кино стиліндегі ертеңгілік

Біздің мектептің қабырғасында мектепалды даярлық сыныптарының оқушыларында кино стиліндегі ертеңгілік өтті, балалар, нағыз кино жұлдыздары сияқты-камералардың жарқылына алаңдамады, мереке қонақтарына өздерінің музыкалық сыйлықтарын көрсетті. Мерекенің кінәлілері жағымды эмоциялар теңізін алды және сыйлады. Жас таланттардың ата-аналары шетте қалмады-олар да балаларға музыкалық сыйлықтар дайындады! Мереке жайлы, достық атмосферада өтті.
????Сіздің жүрегіңізде жарқын естеліктер қалсын мектепалды даярлық сабақтарында бақытты күндер. Біз көңілді балалық шақтың аяқталмауын, мектеп жылдарының жарқын және керемет болуын, күн сайын жағымды тосынсыйлармен, түрлі тәттілермен және туған күлкілерімен қуантуды тілейміз.

Камыстинская общеобразовательная школа # 1 | В стенах нашей школы у учеников классов предшкольной подготовки прошёл утренник в стиле кино ????, детки,словно настоящие кинозвезды - не… | Instagram