"Біз Жас Отан қорғаушылармыз"әскери-спорттық ойыны

Отан қорғаушылар күнін мерекелеу қарсаңында патриоттық тәрбиені, Отанға деген сүйіспеншілікті қалыптастыру және командалық рухты дамыту мақсатында № 1 Қамысты жалпы білім беретін мектебінде "Біз Жас Отан қорғаушылармыз"әскери-спорттық ойыны өтті. 4 команда әскерге шақыруға дейінгі даярлықтың әскери-қолданбалы түрлерінде жарысты. Ойында қатысушылар Калашников автоматының құрылғысы туралы білімдерін, жергілікті жерді бағдарлай білуін көрсетті, әскери тақырыптағы викторинада өздерінің зияткерлік қабілеттерін көрсетті. Әскерилендірілген эстафетада дене шынықтыруды көрсетті. Барлық қатысушылар ептілік, жылдамдық, тапқырлық пен күш көрсетті. Барлық жарыстардың қорытындысы бойынша 1 орынды 9-сыныптардың құрама командасы, 2 орынды – 10 "А" сыныбы және 3 орынды 11-сыныптар мен 8-сыныптардың құрама командалары бөлісті. Жеңімпаздарды құттықтаймыз!

Камыстинская общеобразовательная школа # 1 | В преддверии празднования Дня защитника Отечества, с целью формирования патриотического воспитания, любви к Родине и развития командного… | Instagram